Jonas6313

Jonas6313

Jonas6313


Intro nosies operacija
Kai jis susijęs su kaimynystės anesteziją, aktuali nejautros dažnai susijęs su asmens teikiamos šviesos raminamieji, taip pat o kaimynystės anestezija leidžia asmeniui liudytojas tiksliai, kas vyksta aplink jį / ją, per bendrąją nejautrą, pacientas miega per gydymą.
Kai nosis chirurgija kosmetikos chirurgas atlieka pjūvį, paskutinis paprastai padaryta nosies viduje, vis dėlto kai nosies operacija, yra išorinis pjūvis, vienas, kad pagamintas aplink nosį bazę. Tai vyksta, kai chirurginė procedūra yra skirtas ištaisyti nosį arba kai klientas yra reikalingas kremzlių medžiagų transplantato viršūnė.
Plastikiniai arba metaliniai įtvarai papildomai pasinaudojo visoje nosies operacija, su kosmetikos chirurgas pradeda ją už nosies padėti remti naują kaulų formą. Minkšti įtvarai ar nosies paketai papildomai gali būti įmontuojama į šnerves, siekiant padėti apsaugoti pertvarą.
Nosies plastika gali būti daroma siekiant nustatyti kvėpavimo problemų, tačiau dažniausiai pateikiami kosmetikos veiksnių, transformuoti dydžių ir formos nosį, susiaurinti šnerves, nustatyti avariją ar gimimo trūkumas arba pakeisti tarp viršutinio lūpų kampu ir taip pat nosį.
Nosis chirurgija geriausių padaryta asmenims praeityje amžius 15, kad siekia plėsti tvarką nosies kaulo yra operacija.
Nosis chirurginis gydymas rizika susideda iš kraujavimas, sužeidimo ar infekcijos, kadangi anestezijos taip pat skatina susirgti kvėpavimo problemų ar kenksmingų reakcijų į vaistą pasinaudojo pavojų. Žymėjimas yra labai mažai, taip pat atsiranda tik tada, kai darbas yra atliekamas ant nosies išorės.
Žmonės, kuriuose vyksta nosies operacija gali eiti namo tą patį dieną, taip pat pradėti savo gijimo procesą visoje kurį jie gali patirti migrena, o savo veidą, taip pat nosis tikrai jaustis nepakeliamas taip pat patinusi. Po 3 iki 5 dienų, žmonės eikite į medicinos specialistas kabinete dar kartą gauti jų nosis paketai panaikintos, veiksmų, todėl jų po op laikotarpis šiek tiek papildomų pakenčiamas.
Užbaigti gydymo po nosies operacija užtrunka savaites skaičių. Tai progresuojanti, vangus procesas, kurio metu nosis suteikia žaizdos, jausmas nutirpęs, patinimas ir skausmingumas, poveikį, kuris gali tęstis kelis mėnesius, su rezultatais, atsižvelgiant taip pat per metus nustatyti.
nosies korekcija kaina chirurginės procedūros grėsmes sudaro kraujavimas, sužeidimo ar infekcijos, kadangi anestezijos pat generuoja sukurti kvėpavimo problemų ar pavojingas reakcijas į vaistu pavojų. Žymėjimas yra nedidelis, taip pat atsitinka tik tada, kai darbas yra atliekamas ant nosies eksterjeras. Be didinimo, yra atvejų, kai antroji nosis darbas paragino nustatyti mažus defektus.